מפות עולם

מפות עולם

מפות עולם כפי שמרביתנו מכירים אותן, הם מפות המציגות את העולם כולו בהתאמה מושלמת למבנה כדור הארץ, אך האם הספקתם להכיר את מפת העולם לגירוד אשר מאפשרת לכם ליצור עניין יופי ואתגר גם יחד? מפת עולם לגירוד היא מפה שהומצאה בעידן הנוכחי המיועדת עבור מי שטיולים ברחבי הגלובוס הם חלק בלתי נפרד מחייהם. 

מהי מפת עולם מתגרדת?

מפות מתגרדות כשמן כן הן, מפות אותן ניתן לגרד על פי אזורים ספציפיים. למה לגרד? כדי לציין את כל האזורים והמיקומים בהן ביקרתם בעבר ובהווה. את המפה אתם רוכשים כשהיא כולה מצופה בחומר מתגרד ובכל אירוע בו אתם טסים לחו"ל – למדינה ספציפית, אתם מגרדים את החלק בו אתם מבקרים ובכך אתם מציינים הלכה למעשה את כל המקומות בהם ביקרתם בפועל.

השאיפה היא כמובן לרכוש מפת עולם לגירוד ולגרד עם הזמן את כל החומר המצופה ולהגיע למצב בו ביקרתם בכל העולם כולו. המפות עולם מעוצבות באופן מרשים ומרהיב, כך שאתם יכולים לתלות אותן על כל אחד מהקירות בביתכם בין אם זה במטבח הבית, בסלון, באחד החדרים ובכלל. כל עוד המפה היא חלק בלתי נפרד מחייכם, כך אתם יכולים ליהנות מנוכחותה.

מפת עולם לגירוד - למי זה מתאים?

למי מתאימה מפת עולם מתגרדת? לכל אדם בכל גיל ובתנאי שהוא מבלה חלק מחייו במדינות מחוץ לישראל ו/או מתכנן לבלות את חייו בכל אחת מהמדינות השונות ברחבי העולם. ככל שהטיולים רבים יותר, כך נכון להציב את המפה ולהתגאות בגירודים שבוצעו על גבי המפה. מפת עולם לגירוד יכולה להירכש על ידי המטייל בעצמו ומאידך אתם יכולים לרכוש אותה כמתנה עבור חבר/בן משפחה שיקר לליבכם ואתם יודעים כי הוא מטייל לא מעט ורשימת המדינות בהן הוא רוצה לבקר במהלך חייו עוד ארוכה ומגוונת.
חשוב לקחת בחשבון כי מפת עולם לגירוד אשר נמכרת באנימי, הינה מפת עולם איכותית אשר יכולה ללוות אתכם למשך שנים רבות ולמעשה להיות תלויה עד ולאחר הפנסיה ובכך תצליחו למלא אותה בגירודים אשר יחשפו את המדינות שהספקתם לבקר בהן.
מפת עולם מתגרדת מתאימה גם לגיל השלישי אשר ביקר בעבר במדינות שונות ורוצה לציין אותן ולא רק בדרכון, כך יכולים הסבים והסבתות שלכם לעסוק במלאכת הגירוד ולהזכיר לעצמם כי הם הצליחו לחיות את חייהם כפי שבקשו לעצמם.

אנימי מציעה: מפות עולם בשלל עיצובים מדליקים

אנימי מציעה למגוון לקוחותיה מוצרים ומתנות מגוונים החל ממתנות לגבר, דרך מתנות לעובדים ועד מפות עולם מתגרדות אודותיהן אנו עוסקים בכתוב. כל המוצרים של אנימי מיוצרים ונמכרים תוך מחשבה תחילה וברמת גימור גבוהה.
אנימי - עיצוב לפני הכל

Sign Up & Save

היו ראשונים לקבל עדכונים על מוצרים חדשים, הנחות ומבצעים וקבלו 10% הנחה על ההזמנה הראשונה שלכם.