מתנה לחבר

מתנות לחבר

להעניק לחבר מתנה הוא רגע מרגש. רגע בו הציפיה עולה על גדותיה, בתקווה שהחבר יתפעל מהמתנה אותה אתם מגישים לו. כדי שזה יקרה, עליכם להשקיע מאמץ בבחירת המתנה ולפעול באופן בו, גם תצליחו לרגש את החבר וגם תשמרו על היכולות הכלכליות שלכם. בהמשך העמוד בחרנו לרכז עבורכם מספר טיפים לבחירת מתנות לחבר, שיאפשרו לכם לרכוש מתנה לחבר בדרך המושלמת והמדויקת.

199.00 ₪ 169.15 ₪

39.90 ₪ 33.92 ₪

49.90 ₪ 42.42 ₪

29.90 ₪ 25.42 ₪

199.90 ₪ 169.92 ₪

199.90 ₪ 169.92 ₪

54.90 ₪ 46.67 ₪

49.90 ₪ 42.42 ₪

טיפים לבחירת מתנות לחבר

מחפשים רעיונות למתנה לחבר? קבלו מספר טיפים שיאפשרו לכם לרכוש את המתנה המושלמת עבור החבר שלכם:
• מתנות לחבר באופן אישי – אנשים אוהבים שמתייחסים אליהם, שחושבים עליהם ושמשקיעים בהם. ככל שאתם רוצים להפתיע את החבר שלכם, השתדלו להעניק לו מתנה אישית אשר תשמש אותו ותעיד על המחשבה שלכם בו. אתם יכולים להוסיף תמונה של החבר למתנה, לכתוב לו ברכה עם הקדשה אישית ועוד. ככל שתשקיעו מחשבה בבחירת מתנה לחבר, כך תוכלו לדייק ולהפתיע.
• מתנה שימושית – נקודה שניה שיש להתייחס אליה במעמד רכישת מתנה ליום הולדת לחבר ו/או מתנה לכל אירוע אחר, היא השימושיות שבה. רכשו לחברכם מתנה שהוא ישתמש בה ולא כזו שתשכב עמוק בתוך הארון או המגירה.
• הגדירו תקציב – נכון, מתנות לחבר ליום הולדת הן חשובות ומוקירות את אהבתכם אך אין זה הגיוני שתרכשו לו מתנה שמעבר ליכולת הכלכלית שלכם. הגדירו תקציב שממנו לא תחרגו ורכשו את המתנה המושלמת וכן, יש מתנות מושלמות גם במחירים הגיוניים.
• מתנה מיוחדת – רכשו עבור החבר שלכם מתנה מיוחדת, כזו שהוא ידבר עליה עוד ועוד – מתנה שתשאיר חותם.

רעיונות למתנה לחבר

לא יודעים מה לרכוש? נסו לחשוב על : מנורת קריאה מיוחדת וייחודית, פנקס כיס, מעמד לסמארטפון, מחברת מעוצבת, כובע פנס ראש, פסל חירות להרכבה בתלת מימד ועוד. שימו לב כי הרעיונות הם בלתי נגמרים ואתם בהחלט יכולים לממש חלק מהם ולשמח את החבר שלכם.

היכן רוכשים מתנה לחבר

אם הגעתם לכאן, אתם ככל הנראה מחפשים מתנה מיוחדת לחבר שלכם. אנימי מציעה מגוון נרחב של מתנות לחבר – מתנות מקוריות, ייחודיות ובעלות משתלמת.
אנימי - עיצוב לפני הכל

Sign Up & Save

היו ראשונים לקבל עדכונים על מוצרים חדשים, הנחות ומבצעים וקבלו 10% הנחה על ההזמנה הראשונה שלכם.