מתנות לעובדים

מתנות לעובדים

מתנות לעובדים הוא צעד הכרחי – בחגים מחויב המעסיק על פי חוק לרכוש מתנה לעובדים (בראש השנה ופסח) אך מעבר לכך, ישנן סיבות נוספות בהן נכון להעניק לעובד מתנה, בין אם זה במקרים בהם העובדים מצטיינים, העובדים משקיעים בפרויקט מזמנם הפרטי (תוך ויתור על זמן המשפחה שלהם) ועוד. מתנות לחג לעובדים מאפשרות לעובד לחוש את תחושת השייכות וההערכה של הארגון ועל כן נכון להשקיע בכך מחשבה ולרכוש מתנות מקוריות לעובדים על בסיס קבוע. זכרו, עובדים מרוצים הם עובדים פרודוקטיביים.

199.00 ₪ 169.15 ₪

39.90 ₪ 33.92 ₪

39.90 ₪ 33.92 ₪

44.90 ₪ 38.17 ₪

49.90 ₪ 42.42 ₪

199.90 ₪ 169.92 ₪

199.90 ₪ 169.92 ₪

54.90 ₪ 46.67 ₪

49.90 ₪ 42.42 ₪

כמה להשקיע במתנה לעובד?

הבחירה כמה להשקיע, תלויה אך ורק בכם. קחו בחשבון כי לעיתים ההשקעה אינה רק בכסף, אלא גם ובעיקר במחשבה. לעיתים תצליחו לרכוש מתנות קטנות לעובדים שאינן עולות ביוקר, אך השימוש שלהן, הוא שיהפוך אותן יקרות ולעיתים יקרות מאוד לעובד. בבואכם לרכוש מתנות לעובדים, הגדירו לעצמכם את התקציב ובחרו בהתאם את המתנה הייעודית משלל האופציות הקיימות.

כיצד לרכוש מתנות לעובדים?

הבחירה במתנות תלויה רבות בצורך, אתם יכולים לרכוש מתנות לחג לעובדים ואתם יכולים גם לרכוש מתנות תלוי עונת השנה לרבות מתנות לחורף לעובדים, או מתנות לקיץ וכיוצא בזאת. כדי להתאים את המתנה עליכם להגדיר מספר קריטריונים ובין היתר: הסיבה בשלה מוענקת המתנה, התקציב אותו אתם מגדירים לרכישה, הצורך של העובד במתנה וכמובן כיצד המתנה תתרום לעובד.

כדי לבצע את הרכישה המדויקת, נכון לבחון את המתנות מרשימה מרוכזת אשר מופיעה באתר. ככל שתיחשפו למגוון נרחב יותר של מתנות לעובדים, כך יהיה לכם קל יותר למצוא את מבוקשכם ויעלו לכם רעיונות חדשים ומקוריים. קחו בחשבון שאתם יכולים לרכוש מספר מתנות או להעניק לעובדים שלכם את האופציה לבחור מתנה מרשימה אותה תכינו או להעניק לעובד שובר מתנה כדי לאפשר לו לבחור מכל מגוון המתנות באתר ובכך לחסוך את הדילמות.

היכן רוכשים מתנות לעובדים

אנימי מציעה מגוון מתנות לחג לעובדים, אשר עתידות לשמח ולרצות את העובדים שלכם. כדי לבצע את הרכישה האולטימטיבית, צפו במגוון הנרחב של אנימי ובחרו את המתנה שבהחלט תצליח לשמח אתכם. שימו לב כי הרכישה באתר הינה ידידותית ומאובטחת. נתקלתם בבעיה? יש מי שיעזור לכם בזמן אמת.

אנימי - עיצוב לפני הכל

Sign Up & Save

היו ראשונים לקבל עדכונים על מוצרים חדשים, הנחות ומבצעים וקבלו 10% הנחה על ההזמנה הראשונה שלכם.