למצוא בכיף את המפתח הנכון עם ראש מפתח

ראש מפתח - כיסוי למפתח

האם התנסתם פעם בלעמוד מול דלת הבית שלכם לזמן מה כאשר אתם מתוסכלים בגלל שאתם

לא מוצאים את המפתח הנכון כדי לפתוח את הדלת הראשית? וככל שאתם מחפשים יותר ויותר נראה שהמפתח מצליח לחמוק מידכם. אם כך ודאי תמצאו את המוצר ראש מפתח כמאוד שימושי עבורכם.

ראש מפתח הוא מוצר מקסים עשוי מסיליקון שניתן לכסות בו מפתחותבכל מיני גדלים וכך להעניק להם מראה מעניין וייחודי. ראש מפתח הוא לא רק יפה אלא דקורטיבי ושימושי, הוא נותן פיתרון פשוט ועם זאת מתוחכם לאירגון המפתחות שלכם.

יש כיסווים שונים למפתחות אך ראש מפתח מגיע בכמה גדלים עבור הדברים החשובים ביותר: כיסוי למפתח של הבית, כיסוי למפתח של האוטו וכיסוי לכל דבר המוגן על ידי מנעול כגון חדר, ארגז, אופניים וכו'.

מפתחות פותחים דלתות רבות, באופן מילולי ובאופן מטאפורי. מפתח של בית אינו רק מפתח שפותח את המבנה הכי מוכר בחייכם; מפתח זה הוא תזכורת לשער הכניסה לנוחות, רגיעה ושלווה. מפתח זה גם מסמל עבורכם שבורכתם מספיק כדי שיהיה לכם בית. המפתח של האוטו אינו רק מפתח שמניע את הרכב: מפתח זה מסמל נוחות, חופש והיכולת להגיע כמעט לכל מקום שתרצו.

ראש מפתח

ראש מפתח אם כן הוא שימושי ובעל משמעות רבה אז אם אתם מחפשים מתנה מקורית כדי לתת לחברים ולקרובים אליכם או אם אתם רוצים למצוא מתנה קטנה ומיוחדת לעובדים במשרד ולקולגות, אז לא תטעו אם תתנו להם את הראש מפתח. ואל תתפלאו אם הם ממש יאהבו את המתנה!

35 ש"ח לסט

קנו עכשיו >


 

אנימי - עיצוב לפני הכל

Sign Up & Save

היו ראשונים לקבל עדכונים על מוצרים חדשים, הנחות ומבצעים וקבלו 10% הנחה על ההזמנה הראשונה שלכם.