מתנות מקוריות לפסח - הבחירה שלנו

מתנות לחג הפסח

כבכל חג אנחנו מביאים לכם את ההמלצות החמות שלנו לאותו החג והפעם לקראת חג החרות הממשמש ובא עם

חום ישראלי גדול קבלו רשימה עדכנית של מוצרים מקסימים שכולם פרי מוחם הקודח של מעצבים ישראלים, מוצרים שיתאימו לכל שולחן אירוח, למארחים ולמתארחים כאחד. כל המוצרים נמצאים בקטגורית מתנות לחג :
1. מציון פירמידה: בזוית לא רגילה עם השפיץ של המצה למעלה מחזיק מצות זה יזכיר לכולם את הפירמידות במצרים וימשוך הרבה תשומת לב. 99 ש"ח משלוח חינם!
2. מחזיק מצות מעוצב ומחזיק מצות דקלים: שני מעמדי מצות מעוצבים בטוב טעם עשויים מתכת בצביעה איכותית ובמגוון צבעים. 199 ש"ח - עכשיו במבצע 1+1
3. מחדד וקולפן ירקות Karoto : מוצרים בהגדלה תמיד מעלים חיוך וקולפן בצורת מחדד גדול כאילו יצא מעליזה בארץ הפלאות הוא מתנה מדליקה. 39 ש"ח משלוח חינם!
4. מפות שולחן : הבסיס לשולחן חג דקורטיבי מתחיל במפה מרשימה שלעיתים יכולה לעשות לבד את כל ההצגה. מפות איכותיות ממאה אחוז כותנה. 139-239 ש"ח לפי הגודל, משלוח חינם!
5. פורס עוגה: אין מי שלא אוהב גאדג'טים למטבח או לאירוח והפורס עוגה ירשים את כל האורחים. עכשיו כולם אוכלים עוגה שווה. זה מה שנקרא שיוויון בנטל! 39 ש"ח משלוח חינם!
6. קורקרס רובוטים: ושסיימנו את הכוס הרביעית והחיוכים נמתחים מקיר לקיר  זה הזמן להשתעשע ולקשט את פקקי היין עם הקורקרס. גרסא חדשה של רובוטים. 21 ש"ח ליחידה, 79.99 ש"ח לסט של ארבע משלוח חינם!
7. יער הקיסמים: מוצר יפייפה שמטפל בעיצוב של כלי איחסון הקיסמים בצורה שכיף להשתמש בו. 39 ש"ח משלוח חינם!
8. פיסטוק : כלי הגשה מדליק בצורה של פיסטוק. בצד אחד לשים את הפיצוחים ובחלק השני את הקליפות. פתרון מצויון ודקורטיבי. 75 ש"ח משלוח חינם!
9. טסאז'ור : מוצר מקסים זה הוא אהיל קטן ששמים אותו על כוס יין ואת הנר המצורף שמים בתוך הכוס. שולחן החג הופך בין רגע ליוקרתי וחמים. 49 ש"ח (זוג אהילים+ 2 נרות) משלוח חינם!

ניתן למצוא את כל המוצרים ועוד מוצרים מדהימים בקטגורית מתנות לחג.

חג שמח מאנימי

אנימי - עיצוב לפני הכל

Sign Up & Save

היו ראשונים לקבל עדכונים על מוצרים חדשים, הנחות ומבצעים וקבלו 10% הנחה על ההזמנה הראשונה שלכם.