מוצרים חדשים לקראת החזרה ללימודים

חזרה ללימודים

חופשת הקיץ מתקרבת לסיומה ועוד לפני שהספקנו לנער מעלינו את החום והלחות, לשחות עוד כמה בריכות ולסחוט עוד כמה לילות נפלאים בלי שינה,

ממשמשת ובאה לה שנת לימודים חדשה.
הכנו עבורכם רשימה קצרה של פריטים שיעשו את החזרה לספסל הלימודים לכם ועבור ילדכם הרבה יותר נעימה, צבעונית ועם חיוך על השפתיים:
1. סימנית ריצ'רץ' : לסגור ולפתוח את הספר בדיוק במקום בו עצרתם. סימניה מדליקה שעושה חשק לקרוא. 25 ש"ח משלוח חינם.
2. רולרטייפ : המכבש שיכבוש את ליבכם ויעזור לכם במשימות הדבקה בלימודים ובעבודה ויש לו גם מקום איחסון לסלילי דבק רזרבים שחס וחלילה לא תתקעו בלי. 49 ש"ח משלוח חינם.
3. הפיראטים זוכרים : דמויות קטנות שהשתלטו על המקלדת ומסך המחשב שלכם אבל הן כאן רק כדי לעזור לכם לשאת תזכורות חשובות. 35 ש"ח משלוח חינם.
4. מסתדרים בשלשות : ארגונית לשולחן העבודה שמסתדרת לפקודתכם בהתאם למקום על השולחן שלכם. מגיעה עם כל מה שצריך לעבודה משרדית שוטפת. 59 ש"ח משלוח חינם.
5. כיס מקליק : פשוט נצמד לכל משטח ומאחסן בתוכו את הדברים החשובים שלנו כמו הסמארטפון, כלי כתיבה, מברגים ועוד. 39.99 ש"ח משלוח חינם
6. פתקים לסנדביץ' : מישהו מפנק אתכם עם סנדביצ'ים בכל בוקר או אתם אלו המפנקים את יקירכם..תוסיפו להם פתק קטן עם מילה טובה. זה עושה את היום והם יעריכו את זה מאוד (מנסיון): 19.99 ש"ח משלוח חינם
7. קלמר מטוס נייר : רק שימו לב שהמורה לא מתבלבלת וחושבת שזה מטוס נייר שעתיד לעוף לעברה כשהיא תסובב את הגב. הקלמר עשוי מפלסטיק. 55 ש"ח משלוח חינם.
8. המחדד של ג'פטו : הפינוקיו היחיד שהאף שלו מתקצר עם הזמן. מחדד מיוחד במינו בצורה של כדור עם אריזת מתנה מקסימה. 30 ש"ח משלוח חינם.
9. עפרונות תיפוף : מתנה מקסימה עבור אלו שהמוזיקה זורמת בדמם והם התברכו בחוש קצב מפותח. זוג עפרונות שהם גם מקלות תיפוף. 39 ש"ח משלוח חינם

שנת לימודים מהנה ופוריה מאנימי

אנימי - עיצוב לפני הכל

Sign Up & Save

היו ראשונים לקבל עדכונים על מוצרים חדשים, הנחות ומבצעים וקבלו 10% הנחה על ההזמנה הראשונה שלכם.