עד 50% הנחה על מבחר פריטים שבמבצע

טיפים לבחירת מתנות ליום המשפחה

מחפשים אחר מתנה מושלמת ליום המשפחה? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מספר טיפים מעשיים לבחירת מתנות ליום המשפחה.


יום המשפחה שבעבר הלא כל כך רחוק היה ידוע כ-יום האם, הוא יום במסגרתו מציינים את חשיבותה של המשפחה בחיי הפרט. ברחבי העולם, נהוג לציין את יום המשפחה במהלך חודש מאי מדי שנה ובישראל מציינים את יום המשפחה בתאריך העברי ל' בשבט. ביום המשפחה נהוג לבלות בחיק המשפחה, לקיים ארוחה משפחתית ולרכוש מתנות לבני הבית.


מתנות מיוחדות ליום המשפחה


כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של מתנות מקוריות ליום המשפחה, כאשר את המתנות מומלץ להתאים להרכב המשפחה, תחומי העניין המשותפים לבני המשפחה וטווח הגילים של כל אחד ואחת מבני המשפחה. להלן מספר טיפים חשובים בבחירת מתנות ליום המשפחה:
1. הקדישו זמן לאיתור המתנה המושלמת לבני המשפחה ובמידה ואתם עומדים לבצע רכישה מקוונת באתר כזה או אחר למכירת מתנות הקדימו את הזמנתם וודאו שאתם מקבלים את המתנה עוד לפני יום המשפחה.
2. בחרו מתנה שימושית היכולה להתאים לבני המשפחה ובמידה ואתם בוחרים לרכוש מתנה אישית לכל אחד ואחת מבני המשפחה וודאו שאין להם את הפריט אותו אתם עומדים לרכוש.
3. אם אתם מתלבטים בנוגע לזהות המתנה ונדרשים לבחור מתנה אחת בין מספר מתנות רלוונטיות, שאלו את עצמכם איזה מתנה מבין כל האופציות הכי תמצא חן בעיני בני המשפחה.


מתנות ליום המשפחה לפי תחומי עניין


אחת מהדרכים באמצעותן תוכלו להבטיח לעצמכם רכישה של מתנה שימושית ומקורית לבני המשפחה היא התאמת המתנה לתחומי העניין של בני המשפחה. במידה ואתם רוכשים מתנה למשפחה בה אחד או יותר מבני המשפחה הוא חובב בישול ואפייה, מומלץ לרכוש אביזרים למטבח היכולים לשדרג את נוחות העבודה שלו בזמן שהוא טורח על הכנת ארוחות משפחתיות. כיום, תוכלו למצוא יופי של גאדג'טים לסביבת המטבח וזאת לצד מוצרים מדליקים לחדרים משותפים של בני המשפחה, לרבות, אביזרים לחדרי הרחצה וכדומה.
כאשר רוכשים מתנות לפי תחומי עניין של בני המשפחה, מומלץ להגדיר מהם תחומי העניין המשותפים לכל בני המשפחה ובהתאם לכך לרכוש את סוג המתנה שתהיה הכי שימושית בעבורם.


מתנות מדליקות לכל בני המשפחה


סוג נוסף של מתנות ליום המשפחה כולל את כל סוגי המתנות היכולות לשמש את בני המשפחה למטרות משחק משותף בשעות הפנאי. בקטגוריית מתנות אלו תוכלו למצוא לדוגמא מפת עולם לגירוד המאפשרת לבני המשפחה לגרד את היבשות השונות על פני הגלובוס ולחשוף מדינות שונות ברחבי העולם. אין זה משנה איזו מתנה מקורית אתם קונים לבני המשפחה לרגל יום המשפחה, חשוב להתמקד גם בכרטיס הברכה ולכתוב דברים היוצאים מהלב ונכנסים ללב. הקדישו מחשבה למילים אותן אתם רוצים לכתוב והעניקו ערך מוסף לכל מתנה!

אנימי - עיצוב לפני הכל

Sign Up & Save

היו ראשונים לקבל עדכונים על מוצרים חדשים, הנחות ומבצעים וקבלו 10% הנחה על ההזמנה הראשונה שלכם.