לארגן את השלטים שלכם עם TV Tools

boyfriend gifts TV Tools

כשמדברים על TV Tools מיד עולים בראש כלי עבודה מגושמים, חלקי חומרה שמתחברים לטלויזיה או תוכנות מחשב מסובכות.

מנקודת מבט של מישהו שלא שמע על המוצר הזה, זה לא מפתיע. הכלי שאני מדבר עליו הוא ארגז כלים קטן ופשוט עבור השלטים ושאר הפריטים הקשורים בטלויזיה. כלי איחסון זה יפתור בקלות את בעיות השיכחה שלכם כגון לאן נעלם השלט של הטלויזיה, איפה הקופסא של ה DVD וכו'. ארגז כלים קטן שעוזר לכם לארגן את הפריטים הקשורים לטלויזיה וכידוע אצל רובנו אלו כלי עבודה חשובים!

העיצוב השמרני שלו והפלסטיק האיכותי גורמים לו להרגיש בנוח כמעט בכל סלון והוא משתלב מצוין בכל סביבה של חדר אורחים. הוא מגיע בשני צבעים : לבן או פחם ובשניהם משולבת ידית עץ בהיר המחוברת בברגי פרפר כסופים. מידות: אורך 23.5 ס"מ רוחב כ 11 ס"מ וגובה 15 ס"מ.

אם יש לכם עדיין מקום בפנים אתם יכולים לשים פריטים נוספים כמו שלטי משחק או אריזות של דיסקים.

עם ארגז כלים זה לעולם לא תצטרכו לדאוג שחס וחלילה מישהו ידרוך או ישב על השלט ותישתגעו שהגדרות הטלויזיה השתנו. הכל יהיה במקום אחד לגישה קלה ולנוחות.

מתנה ליום הולדת כגון TV Tools היא מתנה מקורית ביותר

ארגז כלים זה הוא לא רק ארגונית, אלא גם חוסך כסף. דבר ראשון, הוא מונע ממכם לקנות שלט חדש בגלל שנשפך עליו מים, קפה וכדומה. השלטים המקוריים הם תמיד יותר טובים מהתחליפים האוניברסליים. דבר שני, הוא מונע מהכלב או החתול שלכם להתעסק עם השלט. יהיה לכם הרבה יותר קל ומהיר להתעדכן בתוכניות האהובות עליכם עם ציוד הטלויזיה שלכם מאורגן.

בעזרת ה TV Tools לא תצטרכו להתייסר במציאת השלט בגלל שהוא תמיד נמצא במקום הנכון. המוצר יכול להיות רעיון מצוין בתור מתנה ליום הולדת או חלק מממגוון מתנות לחג שתביאו לחברים או ליקירכם הקרובים.

70 ש"ח למידע נוסף 

 
אנימי - עיצוב לפני הכל

Sign Up & Save

היו ראשונים לקבל עדכונים על מוצרים חדשים, הנחות ומבצעים וקבלו 10% הנחה על ההזמנה הראשונה שלכם.

אנימי - עיצוב לפני הכל | מתנות מקוריות לעיצוב הבית | 03-9643424 כל הזכויות שמורות © 2020
payment-card-img