הוסיפו קורטוב של אומנות לעיצוב הבית שלכם

The Head

במשך מאות שנים חפצי אומנות הביעו את היכולות הטכניות והדמיון של אומנים שונים. האומנות הביאה תרומה אסטתית ורגשית לתרבות ולחיי האדם.

יצירות אומנות אלה יכולות להוסיף אסטתיקה וגם אוירה לבית או למשרד גם דרך פריטים שימושיים שלרוב נעשים בהשראת יצירתם של אומנים מוכרים. 

כוס עטים זו עשויה יציקת בטון בצורת פסל פיגורטיבי של ראש שמהווה גם פסל אומנותי לבית או למשרד וגם כלי שימושי לאיחסון כלי הכתיבה או כל דבר יצירתי אחר.

אגרטל חצוי

תוכלו להוסיף פיסת אומנות לסלון שלכם עם האגרטל החצוי שיכול לשמש גם כיצירת אומנות צבעונית וגם כאגרטל כשרוצים להניח פרחים. אגרטל זה עשוי בעבודת יד מזכוכית צבעותית איכותית ועשוי משני חלקים צבעוניים שאפשר לחבר אותם באין ספור תצוגות שונות ומגוונות. האגרטל יראה באופן שונה מכל זווית שתצפו בו.

קלימט

קלוד מונה

אם אתם מחפשים משהו יותר פונקציונלי ועם זאת אומנותי ואין בידכם לרכוש יצירות אומנות יקרות תוכלו להשתמש בפריטים שימושיים שעליהם מודפסות יצירות אומנות  קלאסיות כמו הפלייסמטים המציגים את היצירות של גוסטב קלימט ושל קלוד מונה.  אם אתם אוהבים יותר אומנות מודרנית מגש אלגנטי זה המעוצב בהשראת אחד האמנים הגדולים של המאה עשרים פיט מונדריאן יהיה שימושי מאוד בביתכם.

מגש מונדריאן

למי שמתחבר לסגנון הפופ ארט יש את משטח הכלים פופ ארט ואת ספל המרק הענקי המעוטר בדמותה של פחית מרק עגבניות אורגני בטעם ביתי שמוכרת מאוד מיצירתו של אנדי וורהול.

ספל מרק

פופ ארט

ולסיום כדאי לכם לבדוק את אטבי הכביסה של משפחת פגזיני המעוצבים כלולייני קרקס קלאסיים שעוצבו בהשראת דמויות וינטייג'.

משפחת פגזיני

כל הפריטים הללו יכולים להוסיף פן אומנותי לעיצוב הבית שלכם וגם יכולים להיות מתנות מקוריות לאלו שאתם אוהבים ולכל חובב אומנות.

אנימי - עיצוב לפני הכל

Sign Up & Save

היו ראשונים לקבל עדכונים על מוצרים חדשים, הנחות ומבצעים וקבלו 10% הנחה על ההזמנה הראשונה שלכם.